100 днів літературного марафону

Radio BG завершує літературний марафон, започаткований у перші дні після повномасштабного російського вторгнення на територію України, за аналогією з національним порталом “Поезія вільних” (організатор – Міністерство культури та інформаційної політики). Тривав він рівно 100 днів.

У нашому марафоні взяли участь десятки студентів та викладачів Університету Грінченка, які рефлексували свій біль жахливої війни через змістовні поетичні й прозові рядки відомих українських літераторів, записані перед мікрофоном у власному виконанні. Прослухати їх можна, погортавши на сайті студентського інтернет-радіо сторінки розділу “Актуальні новини”.

Фінальний твір – вірш Василя Симоненка “Ми думаєм про вас…” читає студентка 2 курсу Інституту журналістики Університету Грінченка Олена Рябошапко.