Radio BG

студентське інтернет-радіо КУБГ

В Університеті Грінченка побували гості з Канади

12 вересня 2022 року керівництво Університету Бориса Грінченка зустрілося з урядом канадської освітянської громади. Обговорили стан галузі в Україні та перспективи співпраці українських навчальних закладів із канадськими університетами.
На конференцію завітали: Домінік Карді, Джулія Сміт, Вадим Перебийніс та представники НДЛ Університету Грінченка. Представники канадської делегації висловили підтримку Україні у війні з Росією. Міністр освіти з Канади запевнив, що у майбутньому готовий кооперувати з університетом Грінченка та гарантує фінансову підтримку у модернізації університетського технічного забезпечення.
Нагадаємо, що Домінік КАРДІ – міністр освіти й раннього розвитку дитини канадської провінції відвідав також зруйновані навчальні заклади Ірпеня. Завдяки цій зустрічі було залучено ще канадську підтримку для відбудови інфраструктури українських закладів.