Електромобіль чи автомобіль з двигуном внутрішнього згорання?

Для автомобілістів нашої країни це питання вже не є дилемою. При виборі між цими двома видами транспорту вони все більше віддають перевагу  першому.

– Економічна й екологічна вигода електромобілів очевидна, – зазначив у розмові з кореспонденткою Radio BG, студенткою IV курсу Інституту журналістики Тетяною ГОЛУБКОВОЮ експерт з розвитку електромобільності в Україні, член громадської організації «Еко-спільнота» Андрій САМОШКІН.

І навів такий переконливий факт: громадський автобус «Київпастрансу» за добу «накручує» на маршруті 200-250 км пробігу, спалюючи приблизно 100 літрів дизельного пального. Тоді як електроавтобус на аналогічному маршруті може спожити максимум 200 кіловат-годин електроенергії.

У першому випадку на пальне треба витратити 2,5 тисячі гривень, у другому – 500-600 гривень…
Подробиці – далі.