“Козацькі забави” – свято дотепних, веселих і фізично загартованих грінченківців

13 жовтня 2021 року з нагоди Дня захисників і захисниць України студенти Інституту мистецтв Університету Грінченка організували інтерактивний проєкт «Козацькі забави».

Насичена програма дійства, зокрема, передбачала інтелектуальні та рухливі конкурси, вітальні номери та цікаві завдання. Тут і лунав козацький марш, і малювали козака, і варили куліш…
Всі бажаючі могли позмагатися у спритності, кмітливості, мужності, а головне – відчути себе в образі вільної людини, яка любить свою країну – Україну!

Кореспондентка Radio BG, студентка 4 курсу Інституту журналістики (заочної форми навчання) Юлія Романченко попросила поділитися своїми враженнями учасницю цих змагань – студентку 4 курсу Інституту мистецтв Катерину Ковальову.