Під омофором богині справедливості – Астреї

На початку березня цього року команда Юридичної клініки «Астрея» принесла Університету Грінченка чергову перемогу – перше місце у Регіональному конкурсі методичних розробок юридичних клінік Київщини.
Студенти-консультанти клініки Єгор Жоров, Денис Метелиця, Варвара Бехтер та Вероніка Лупійчук, котрі долучилися до реалізації започаткованого Асоціацією юридичних клінік України та Міжнародним фондом Відродження проєкту «Податки – це легко!», презентували на конкурсі свою розробку – тренінг на тему: «Особливості сплати податків неповнолітніми фізичними особами» та Методику його проведення серед школярів старших класів.

Незважаючи на те, що конкурентами грінченківців були такі серйозні заклади вищої освіти, як Академія адвокатури України, Білоцерківський національний аграрний університет та Університет державної фіскальної служби України, судді дійшли висновку, що саме тренінг та методика його проведення командою ЮК «Астрея» сприятиме ефективному засвоєнню та застосуванню школярами у повсякденному житті. І присудили йому 1 місце.

Студентка II курсу Інституту журналістики (спеціальність «Реклама та зв’язки з громадськістю») Тетяна Петрук, яка проходила на Radio BG ознайомчу практику, вирішила  ширше познайомити нашу слухацьку аудиторію з діяльністю «Астреї». І запросила на цю роль свою подругу – студентку «двох спеціальностей» («Право та міжнародні відносини» і «Реклама та зв’язки з громадськістю») Валерію Бондар.