Прем’єра синглу “Радіохвиля” – на Radio BG!

«Аххха» – це новий музичний колектив із Києва, який вирішив поділитися зі студентським інтернет-радіо Університету Бориса Грінченка своїм першим синглом під назвою «Радіохвиля».

Чому саме з нами? Тому що “все починається в житті з малого: з зерними – хліб, з промінчика – зоря…”. І всі зірки української естради теж колись починали свій творчий шлях із малої сцени.Поки-що виконавцям колективу “Аххха” далеко до плей-листів та ротацій на провідних українських FM-радіостанціях. А от спробувати проявити себе на студентському (навчальному) радіо – самий раз!

Гурт “Аххха” виконує лірично-жартівливу пісню, в якій вокаліст мріє про те, щоб на радіохвилі його почула красива дівчина і закохалась у нього. Хтозна, можливо, така знайдеться серед слухачів Radio BG…

Пісня була написана, аранжована та записана ще на початку літа 2021 року вокалістом і клавішником Андрієм Холодьонковим – на його домашній студії у Києві. Потім трек був зведений на студії «Б.О.Б.» звукорежисером Богданом Болботом. А наприкінці минулого літа відбулася зйомка кліпу. Зокрема, у ньому знялися друзі Андрія – Олексій Євтушенко (клавіші) та Єгор Мажуга (барабани).

Хлопці вирішили назвати свій новостворений гурт «Аххха». Назва походить від перших літер імені та прізвища вокаліста Андрія Холодьонкова, який у кліпі не тільки співав, але й спробував себе у ролі режисера.

Наскільки вдало чи невдало все вийшло – судити, звісно, тільки Вам.