Radio BG – 2 роки! Вік – дитячий, хода – впевнена.

1 жовтня 2019 року розпочало мовлення студентське інтернет-радіо Університету Грінченка – Radio BG.

Отож, нам уже 2 роки! І… нам лише 2 роки! Вік дитячий.
Але якщо у цьому віці маля вже самостійно їсть, ходить, ставить перші запитання, копіює дорослих, то ми нікого не копіюємо – прагнемо бути самодостатніми і помітними не лише у студентському середовищі свого вишу, а й Києва, всієї України.

Місія радіостанціїбути публічним майданчиком для висловлювання та формування громадської думки студентської молоді, підвищувати рівень поінформованості, формувати корпоративний дух і сприяти проявам творчих здібностей студентів.

Radio BG – це дзеркало грінченківців. І по-справжньому відчути грінченківську атмосферу за допомогою звукових образів можна лише на його хвилях.

Так що, будь ласка, насолоджуйтеся вібраціями нашої музики і цікавими та змістовними подкастами!

Слухайте вже сьогодні!