Студентське інтернет-видання «САЛО НАПИСАЛО»: від задуму до реалізації

Сучасний інформаційний простір, як це не гірко визнавати, на жаль, переповнений фейками, сміттярками та маніпуляціями. І пересічному громадянинові, іноді, буває дуже складно розібратися у цьому всьому.

Група студентів Інституту журналістики, яких ви бачите на світлині, вирішили боротися із цим злом по-своєму, долучившись до створення якісного журналістського контенту, який би відповідав високим професійним стандартам.

Ще на першому курсі дві подруги – студентки освітньої програми «Журналістика» Ксенія Ляпіна та Анастасія Несенюк створили власне інтернет-видання «САЛО НАПИСАЛО». Менше ніж за рік свого існування їхнє дітище стрімко зросло в підписниках у соціальних мережах та читачах.
Можна з повним правом вважати: тепер це вже не просто проєкт студентів-грінченківців — це успішне незалежне медіа, яке вийшло далеко за рамки Київського університету імені Бориса Грінченка.

Основна мета видання, за задумом його творців, — поширення української культури, популяризація традицій, мови, українського мистецтва, сучасних проєктів. Цільова авдиторія — молодь.

Сьогодні одна із засновниць інтернет-видання і одночасно популярна ведуча Radio BG Ксенія Ляпіна пропонує вашій увазі інтерв’ю з членом команди “САЛО НАПИСАЛО” – студентом 2 курсу Інституту журналістики Олександром Присяжнюком, який поділився своїм досвідом роботи над цим проєктом.