Monthly Archives: Грудень 2024

«ПРАКТИКА LIVE»

31 грудня 2024 року медіагрупа «ПРАКТИКА LIVE» Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка представила перше відео на однойменному ютуб-каналі, в якому привідкрила тему нового практико-орієнтованого медіапроєкту та познайомила з командою його творців. «ПРАКТИКА Live» – медіапроєкт студентів Факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, який знайомить з…

Практика Live – Віталій Улибін

Студенти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка факультету журналістики з кафедри журналістики та нових медіа 2-4 курсів під кураторством Петренко Світлани Іванівни, доцента кафедри, доктора філософії з журналістики. В рамках проєкту Практика Live взяли інтервʼю у Віталія Улибіна, медіаменеджера, журналіста та засновника видань «Сіль.Медіа» та «Полтавська Хвиля» та викладача Університету…

Звіт про виконання наукової теми Факультету журналістики «Медіазнавчі студії в науковому та освітньому дискурсах»

26 грудня 2024 року на засіданні Вченої ради Київського столичного університету імені Бориса Грінченка затверджено звіт про виконання наукової теми Факультету журналістики «Медіазнавчі студії в науковому та освітньому дискурсах» (реєстраційний номер: 0120U000064; термін виконання: 2019–2024 рр.). Результати дослідження за п’ятьма напрямами за період із грудня 2019 по грудень 2024 р.…

Відомий український композитор, який написав оперу “Наталка полтавка” та музичний твір “Молитва за Україну” Микола Лисенко наголошував, що життєве призначення Бориса Грінченка — в роботі. Він говорив про нього так: «Обвівши духовним зором Україну з краю в край, зрозумів тяжке її безпомічне становище — і вирішив віддати життя своє на…

СЛУХАЙ

Марія Грінченко, до шлюбу Гладиліна, дружина Бориса, була дуже близька з чоловіком, окрім кохання їх єднала спільність переконань і життєвих позицій. Саме вона подарувала Всеукраїнській академії наук бібліотеку Бориса Грінченка, до якої також склала двотомний каталог. На передодні весілля вона писала нареченому: «Ми любимо один одного, у нас тепер одна…

СЛУХАЙ

Письменик громадський діяч Михайло Коцюбинський писав, про Бориса Дмитровича що »його велика праця, його велика любов до народу не згинуть ніколи, і в них він ще довго житиме серед вдячних нащадків» Читає Поліна Тимошевська

СЛУХАЙ

Сучасник Бориса Грінченка,  український політик та громадський діяч, Микита Шаповал писав: “Тяжка виснажлива праця вела його в житті. Що тримало його в надлюдському виснаженні? Віра і мрія. Мрія про щастя України, віра в його прихід.” Читає Наталія Яворович 

СЛУХАЙ

Відомий український історик та професор Гарвардського університету Сергій Плохій, у своїх роботах, що стосуються національного відродження та культурної політики в Україні, згадує Бориса Грінченка як ключову фігуру на шляху до формування української національної ідентичності. Такі постаті, як Грінченко, стали символами боротьби за збереження української культури та мови у важких умовах…

СЛУХАТИ

Викладач кафедри Медіапродюсування та видавничої справи нашого університету Сергій Хомінський, який зараз у лавах Збройних сил України так висловлювався про Бориса Грінченка:  «Це яскравий приклад людини, готової боротися за Україну, битися за Україну, творити в імʼя України. Його творчість допомагає чітко відмежовувати справжню любов до Батьківщини від дешевої балаканини на…

СЛУХАТИ

«Борис Грінченко розумів, що розвивати українську мову, українську культуру неможливо без читання українського.» Ігор Стамбол – історик, письменник, кандидат наук, дослідник творчості Бориса Дмитровича. «Борис Грінченко розумів, що розвивати українську мову, українську культуру неможливо без читання українського. Тому він входить в історію як один із найпомітніших авторів та видавців. Він…