Лінія довіри: дамо раду

Ти – першокурсник, і раптом все по-іншому –  нове оточення, місце проживання, сумніви  «А чи правильний вибір я зробив?»

Один із найголовніших етапів формування особистості припадає на період студентства, тому дуже важливо впоратися з усіма труднощами.

Психічне здоров’я неабияк важливе в нашому житті, саме воно відповідає за щасливе життя, успішну реалізацію своїх здібностей та можливостей у суспільстві.

Ти – студент, немає значення, чи першокурсник, чи ось-ось захистиш магістерську ✨?‍?

У кожного є питання, відповіді на які самостійно важко знайти.

Проект Radio BG «Лінія довіри: дамо раду» – невигадані історії студентів-грінченківців та мудрі коментарі професійного психолога Олени Росінської.

Чи є у тебе проблема, про яку хотілося б поговорити з психологом?

А якщо анонімно? ?

Заповнюй анкету, запитуй про все, що цікавить, розповідай свою історію.

Ми не дізнаємося, хто ти, але в ефірі «Radio BG» разом із психологом «Дамо раду» усім студентським негараздам.