Гурток “Школа радіомовлення” чекає на вас!

Шановні студенти!

Мрієте вивчити секрети радіомовлення, писати захоплюючі сценарії, і стати справжніми продюсерами? Тоді гурток “Школа радіомовлення” – це саме те місце для вас!

Чому варто долучитися до нашого гуртка?
? Розвиток власного голосу: Ви навчитеся впевнено та ефективно працювати з мікрофоном, розвиваючи навички ораторського мистецтва.

? Креативність у письмі: Ми допоможемо вам вивчити секрети створення захоплюючих радіо-сценаріїв, які залишать слухачів в захваті.

? Робота в команді: Ви зможете приєднатися до нашої творчої команди, де кожен студент має можливість внести свій внесок у створення унікальних проектів.

? Відкрийте світ радіо: Ми покажемо вам всі аспекти роботи у світі радіомовлення, від ведення ефіру до організації заходів.

Не пропустіть можливість стати частиною нашого креативного гуртка та розкрити свій талант у світі радіомовлення.

Перша зустріч відбудеться 25 вересня у 525 авдиторії вул. Левка-Лук’яненка 13Б.

Приєднуйтесь до нашого гуртка “Школа радіомовлення” та робіть перший крок на шляху до успішної кар’єри у цій захоплюючій галузі!

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!
Контактна інформація: radio-bg@kubg.edu.ua