ПОДОРОЖ ДО ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ З КАТЕРИНОЮ ЦАП / ПОДКАСТ “ПУЛЬС НАЦІЙ” #4

Привіт, друзі! ? Сьогоднішній «Пульс націй» розповість про дивовижну Велику Британію! Це країна, де кожне місце насичене історією, культурою та незабутніми традиціями.

??????? Англія вас вразить величчю Лондона та дивовижними історичними пам’ятками. Зелені луги Уельсу і величні замки зачарують вас своєю природною красою. Захопливі ландшафти Шотландії стануть незабутнім враженням, а у Північній Ірландії ви знайдете унікальну культуру та річкові долини.

А чи знаєте ви, що кожна чашка чаю у Британії – це як шматочок історії? Це дивовижний світ «чайних часів» та смаколиків. А у місті Оксфорд ви зможете скуштувавши різноманіття чаїв. ☕️

? Лондон – місто, де традиції співіснують із сучасністю. Тут ви знайдете не лише Біг Бен і Тауерський міст, але і душевні закутки, які таїть це неймовірна столиця.

? І, звісно ж, королівська родина! Королева Єлизавета II – символ єдності та традицій у Великій Британії. Її велич і влада переплітаються з історією країни, роблячи її ще більш дивовижною.

? А якщо мова йде про музику, то ця країна народила такі легендарні гурти, як The Beatles, Queen, The Rolling Stones і величезну кількість талановитих виконавців.

Це лише краплина у світі Великої Британії. Тут кожна подорож – це відкриття чогось нового і захопливого. Чекаємо вас на наступних випусках подкасту «Пульс націй». До зустрічі! АВТОРИ ПОДКАСТУ: КАТЕРИНА ЦАП ТА ДАРʼЯ СІРЕНОК✨ #ВеликаБританія#КультураТрадиції#ЧарівнаБританія#пульснацій#радіоBG#університетгрінченка#radiobg