100-й аудіоматеріал!

Сьогодні на студентському інтернет-радіо Київського університету імені Бориса Грінченка (Radio BG) непересічна подія – з початку 2022 року (тобто за перше півріччя) в ефір вийшов 100-й за ліком аудіоматеріал (80 інформаційно-аналітичних сюжетів та 20 подкастів)!

Це рівно стільки, скільки вийшло за весь минулий рік!

Мабуть, все-таки є доля гіркої правди у твердженні деяких дослідників історії, що «основним каталізатором соціальних змін і технологічного прогресу в стародавні часи була війна». Саме під час війни мають шанс проявити себе люди з гострішим відчуттям спільного блага і вищим розвитком свідомості…

Хай там що, але й ми з вами з початком повномасштабного російського вторгнення стали зібранішими, мобільнішими, дисциплінованішими, відповідальнішими, чеснішими…

Це позначилося й на кількості та якості інформаційно-аналітичних сюжетів та подкастів загальним обсягом 8 годин, що вийшли на Radio BG з початку війни. А охоплення слухацької аудиторії студентського інтернет-радіо КУБГ зросло порівняно з довоєнним періодом аж на 40%!

Це – теж ознака довіри й інтересу слухачів до контенту, який виробляють на платформі Radio BG студенти Інституту журналістики Університету Грінченка.

Віримо і сподіваємось, що підсумки нашої річної роботи ми вже будемо підбивати після перемоги над ворогом. Слава Україні! Героям слава! ✌️????