Сьогодні відбулася презентація проєкту “Мої думки (не) тихі”. Аудіопроєкт студентів Факультету журналістики спільно з Радіо BG – це думки вголос про важливе: професію, лідерів думок, українську культуру й порядок денний. Назва проекту підкреслює, що думка кожного важлива і має право на життя.
Координатори проєкту: Вікторія Саєнко, Поліна Федорова
Куратори: Аліна Лісневська, Костянтин Бакаєвич
Послухати роботи студентів ви можете за покликанням
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/401768357_6914160172002121_6015855300700124951_n-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05489-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05478-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05475-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05471-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05469-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05465-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05451-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05458-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05456-1-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05446-1024x683.jpg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC05463-1024x683.jpg)