КАСТИНГ

Сьогодні в навчальній лабораторії радіомовлення було неймовірно людно.

Все тому, що значна кількість студентів прийшли на кастинг, де відберуть голоси для озвучування мультфільмів українською мовою🇺🇦

Залишайтеся на зв‘язку, щоб слідкувати на новим проєктом, який творитимуть грінченківці на Radio BG!📻

“Жартома-серйозно”. Випуск №2. Як це навчатися в Китаї?

Другий випуск подкасту “Жартома-серйозно” 🥳 Сьогодні у нас в гостях пані Вікторія – студентка і аспірантка Університету Грінченка, а також старший викладач кафедри китайської мови і перекладу. Поговорили про досвід навчання в університеті, а розібрали міфи щодо східних мов. Додатково, пані Вікторія поділилася з нами історією щодо того, як вона навчалася у Китаї! 😻🙀 Тож якщо вас цікавлять східні мови і ви хочете знати трошечки більше про навчання в Університету Грінченка за цим напрямом – хутчіш дивіться наш подкаст “Жартома-серйозно”

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОДКАСТ У ВІДЕОФОРМАТІ – https://www.youtube.com/watch?v=bcsgeTx1aEk&t