Число, що заслуговує на особливу увагу

14 березня у світі відзначалося одне з найнезвичайніших свят – Міжнародний день числа «Пі». До його святкування активно долучилися також грінченківці, зокрема, студенти й викладачі факультету інформаційних технологій та управління.

Об’єднавши свої зусилля з Малою академією наук України, Київським академічним університетом, Київською Малою академією наук учнівської молоді та Інститутом математики Національної академії наук, вони підготували і провели цього дня масштабний математичний онлайн-марафон. У програмі були лекції, ребуси, цікавезні факти про число «Пі» та гра ерудитів «Що? Де? Коли?».

А тягар усіх організаційних питань взяла на себе завідувачка кафедри комп’ютерних наук і математики  ФІТУ Оксана ЛИТВИН.

Інтерв’ю з нею записала ведуча Radio BG, студентка IV курсу Інституту журналістики Анастасія МАЙОРОВА.