До дня народження Б.Грінченка в Університеті пройшов конкурс читців його ліричних творів

Відшуміла, віддзвеніла, стала черговим надбанням історії щорічна Грінченківська декада.

Цьогоріч вона проходила з 2 по 12 грудня під знаком трьох пам’ятних дат – 145-річчя появи у Києві перших педагогічних курсів удосконалення вчителів початкових народних училищ, з яких, власне, й веде свій родовід Університет Грінченка, 156-ї річниці від дня народження духовного наставника вишу та 10-ї річчя присвоєння Київрадою нинішнього ймення Університету.

Серед майже 80 різноманітних заходів, проведених у рамках декади, важко  виділити якийсь один, але, поза сумнівом, урочистості з нагоди Дня Університету за участю Київського міського голови, голови КМДА Віталія Кличка – найголовніша подія не тільки декади, а й року. Вона широко висвітлювалась у муніципальних ЗМІ та соціальних мережах.

Не залишився непоміченим також університетський конкурс читців ліричних творів Бориса Грінченка під назвою «В серці у мене надії живуть».

Про це – репортаж, підготовлений студенткою 3 курсу Інституту журналістики Алісою Кульбабою.