Мін Юнґі збирає своїх фанатів у Києві

Пам’ятаєте, як там у Сергія Михалкова? – «Дело было вечером, делать было нечего…».

Десь приблизно так вийшло і у групи студентів Університету Бориса Грінченка, котрі одного березневого вечора (ще до посилення карантину) подалися до столичного ТЦ «Gulliver» на масштабне святкування дня народження свого кумира – учасника всесвітньовідомого корейського гурту «BTS» Мін Юнґі.

Була там і спеціальна кореспондентка Radio BG, студентка II курсу Інституту журналістики Любов БОРОВИК, до речі, палка прихильниця таланту цього співака.

Поєднала приємне з корисним – і гарно провела час у колі друзів, і ще й записала репортаж про цю подію. Приберегла його, як кажуть, до кращих часів – коли дійшла черга на одному із лабораторних занять з «Радіожурналістики» готувати практичний кейс: немонтований репортаж.