Озвучуємо підручник з англійської мови для НУШ

На початку нового 2021/2022 навчального року радіостудія Інституту журналістики Університету Грінченка (Radio BG) на партнерських засадах долучилася до реалізації ще одного амбітного й цікавого проєкту: на прохання Інституту філології, який є розробником підручника з англійської мови (1 клас) для Нової Української Школи, у студії здійснено запис аудіосупроводу до цього підручника.

Особливої вагомості навчальному посібнику, зокрема, надасть те, що його якісне озвучування забезпечили носії англійської мови – викладач із Нової Зеландії Бренд Вівер, волонтерка із США Наталія-Марія Доллар, а також доцентка кафедри англійської мови та комунікації Інституту філології Університету Грінченка Марія Прокопчук і студентка Краківської Академії ім. Анджея Фрича Моджевського Софія Прокопчук.

Ігрова й невимушена форма подачі аудіоматеріалу привертає увагу дітей та заохочує до навчання. У цьому ви можете переконатися, прослухавши короткий фрагмент запису на цифровому носієві.