Онлайн-робота під час війни

Війна змусила мільйони українців покинути рідний дім і звичну роботу та переміститися до більш безпечних регіонів України або за кордон.

У багатьох виникла потреба шукати вакансії на новому місці, щоб не залишитися без засобів існування. І тут у пригоді можуть стати онлайн-професії, можливість працювати у віддаленому режимі.

Кореспондентка Radio BG, студентка 2 курсу Інституту журналістики Університету Грінченка Анастасія Візьонок з’ясувала, що найбільшим попитом на ринку праці нині користуються такі онлайн-професії, як віртуальний асистент, бізнес-консультант, контент-фрілансер, дизайнер графіки чи веб-розробник, віддалена журналістська робота, а також онлайн-репетиторство.

Гарним прикладом роботи за останньою з наведених професій може бути киянка Валерія Бородиня, яка має німецькомовний диплом уряду ФРН і вже близько року викладає німецьку мову онлайн та продовжує займатися цим зараз, під час війни.

Завдячуючи А.Візьонок, вона поділилася своїм досвідом зі слухачами Radio BG.