Карантин. Як бути дитсадку із ним?

Майже місяць тому Київ та Одеська область одночасно потрапили у «червону» зону.

Це означає, що у згаданих регіонах введено цілий ряд додаткових заборон. А от на роботу дитячих дошкільних закладів це ніяк не вплинуло.

Наприклад, у місті Чорноморську Одеської області, звідки родом наша спеціальна кореспондентка, студентка II курсу Інституту журналістики Університету Бориса Грінченка Аліна КАЛИТА, дитсадки працюють у звичному режимі.

Це при тому, що за даними Одеської обласної держадміністрації станом на 19 квітня у Чорноморську діагностували коронавірусну інфекцію загалом більш як у 7-ми тисяч містян, у тому числі – у 551-ї дитини.
Чи не хвилює це, зокрема, виховательку дошкільного навчального закладу  № 21 «Журавлик» міста Чорноморська Катерину КАЛИТУ, розпитувала наша кореспондентка.