Небесній Сотні вдячні за свободу!

20 лютого державна пам’ятна дата – День Небесної Сотні.

Цього дня, 8 років тому, під час Революції Гідності на вулиці Інститутській у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Усього було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

Із дистанції 8 років розуміння значимості Небесної Сотні лише посилюється. Адже ці люди віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України…

Пам’ятаємо тих, хто загинув за нашу свободу, і ця пам’ять додає сили у подальшій боротьбі.

Radio BG, як і весь колектив Університету Грінченка, долучається сьогодні до інформаційно-просвітницької соціальної кампанії, започаткованої Національним музеєм Революції Гідності, під гаслом “Небесній Сотні вдячні за свободу!”

Пропонуємо вашій увазі 30-секундний ролик, створений для трансляції як соціальна реклама.

Він не розповідає про Героїв Небесної Сотні, але покликаний донести емоції Майдану. Те, що пройшли українці взимку 2013-2014 року, що спонукало людей стояти до перемоги, навіть ціною власних життів і те, заради чого були всі ці жертви.