9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ЄВРОПИ

З нагоди Дня Європи, який цьогоріч, 9 травня, Україна вже вдруге відзначає на державному рівні, відбувся тематичний захід. Під час заходу, студентками 4 курсу Факультету журналістики Катериною Цап, Дарʼєю Сіренок та Анастасією Хоменко був представлений туристичний подкаст “Пульс націй”, розроблений у співпраці зі Студентським інтернет-радіо “Радіо BG”. Всі гості дізналися історію створення проєкту, зазирнули за завісу роботи на радіо, а також послухали про особливість та важливість висвітлювання туристичних подорожей до країн Європи.

Українці віднині є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, тож День Європи набуває особливого значення, він є символом боротьби за свободу та європейське майбутнє.

Тож ми щиро вітаємо всіх зі святом!