З нагоди Дня Європи, який цьогоріч, 9 травня, Україна вже вдруге відзначає на державному рівні, відбувся тематичний захід. Під час заходу, студентками 4 курсу Факультету журналістики Катериною Цап, Дарʼєю Сіренок та Анастасією Хоменко був представлений туристичний подкаст “Пульс націй”, розроблений у співпраці зі Студентським інтернет-радіо “Радіо BG”. Всі гості дізналися історію створення проєкту, зазирнули за завісу роботи на радіо, а також послухали про особливість та важливість висвітлювання туристичних подорожей до країн Європи.
Українці віднині є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, тож День Європи набуває особливого значення, він є символом боротьби за свободу та європейське майбутнє.
Тож ми щиро вітаємо всіх зі святом!
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.09-1024x424.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.13-1024x425.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.16-1024x417.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.18-1024x435.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.20-1024x435.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.24-1024x435.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.29-1024x435.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.35-1024x435.jpeg)
![](https://radio-bg.kubg.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-09-14.58.31-1024x435.jpeg)