Пульс націй 2. Австралія з Дар’єю Сіренок

Hello! How are you? Ви слухаєте радіопрограму “Пульс націй”. Мене звати Дар`я Сіренок і сьогодні ми зануримося у таємничу країну, яка зачаровує своєю природою, культурою та історією. Ми вирушаємо до Австралії!

Великий Бар’єрний риф, що розташований біля узбережжя Квінсленда в Австралії, є найбільшою системою коралових рифів у світі. Його визнано світовою спадщиною ЮНЕСКО і це одна з найцінніших та найуразливіших екосистем на Землі.

Кенгуру – символ Австралії та унікальний вид тварин, який навіть зображений на гербі, а також головна тема конфліктів. Роками йде боротьба за заборону полювання на кенгуру.

Одним із найбільш вражаючих аспектів культури аборигенів є їхнє мистецтво. Вони створюють унікальні картини, розписують тіла та займаються рукоділлям. Нині австралійський уряд активно підтримує збереження та просування цієї культурної спадщини, сприяючи розвитку аборигенських мистецьких проектів, освітніх програм та культурних заходів.

Кухня Австралії дуже різноманітна, тут ви знайдете і найбанальніші страви на кшталт хот-догів та піци, і щось дуже незвичне як акул і крокодилів, крабів та устриць, опосумів та кенгуру. А м’ясо страусів не вважається навіть делікатесом – так, місцевий варіант курки.

А про яку країну ви б хотіли послухати у наступному подкасті? Bye!

#пульснацій #австралія #australia