🔥ПРЕМʼЄРА! WandernFM з Ксенією Ляпіною та Валерією Постніковою

Вмикайте і слухайте серію подкастів “WandernFM” – вашого вірного провідника у світ Німеччини! Готуйтеся до захопливої подорожі країною, що переплітає тисячолітню історію з інноваційним духом, разом із ведучими Ксенією Ляпіною та Валерією Постніковою. У нашому першому випуску “Все про Німеччину” ми розкриємо географічні та культурні нюанси, які роблять Німеччину унікальною. Ми також присвятимо час німецькій музичній сцені – від класики до сучасності. Зробіть невеличку паузу та насолоджуйтеся піснями, що розкривають неповторність німецького музичного досвіду. Запрошуємо вас відкрити для себе особливості регіону, спробувати найсмачніші страви та відчути атмосферу традиційних свят. “WandernFM” – це ваш ключ до глибокого розуміння та захоплення Німеччиною!