Пульс націй 2. Іспанія

¡Hola! ¡Mucho tiempo sin verlo! Ви слухаєте радіо-програму “Пульс націй”. З вами ведуча Катерина Цап і сьогодні ми вирушаємо до Іспанії.

У мандрівці по магічній країні, де кожен крок – це занурення у світ неповторної краси, ви потрапляєте до величезної архітектурної композиції – Саграда де Фамілія в Барселоні.

Мадрид, місто витончених емоцій, малює на картині історії кольорові акценти музеїв Прадо і Рейна Софія.

Іспанська кухня, подібно витворам мистецтва, розцвітає в об’ємних палітрах смаку та аромату. Спробувати аутентичну паелю – це поглибитися у світ вишуканої симфонії смаків. А тапас – найкраща закуска до вина. Ці невеликі витвори кулінарного мистецтва, подібні до малюнків на порцеляновій плиті.

Іспанія – це також країна виноробів, де кожен келих вина – це ковзання по палітрі відтінків. Спробуйте червоні вина з регіону Ріоха, де ви зануритеся у світ деревних нот та терпкості, або насолоджуйтеся свіжістю іскристого Кава.

Мандри вздовж Піренейських гір – це крок у світ загадкових вершин, які дотикаються небес. Балеарські острови, затишні як художні палітри, а Канарські острови, вражають своєю екзотикою.

Фестивалі та ярмарки Іспанії – це справжній театр. У своєму феєричному танці культурних свят Іспанія запрошує вас на неперевершений фестиваль La Tomatina, щоб взяти участь у найбільшому томатному бою у світі. Ще одним незабутнім фестивалем є La Feria de Abril у Севільї. Це традиційне свято, яке розгортається в кінці квітня або на початку травня і відзначається вишуканістю і веселими розвагами.

Іспанія – це не просто країна, а світовий шедевр, де природа і культура стають персональними художниками у кожній вашій подорожі. ¡Buen viaje! ¡Viva España! Nos vemos у наступних випусках “Пульсу націй”!