WandernFM випуск 2. Маленька Україна в німецькому місті ГАНГОФЕР, Регенсбург

Нинішнє поселення Гангофер у баварському Регенсбурзі відоме багатьом місцевим жителям тим, що це «робоче поселення», побудоване між 1936-м і 1939 роками, яке мало надавати нове житло для німецьких робітників авіаційної промисловості. Район виглядає просто, але одразу впадає в очі: величезна кількість однакових білих будинків із сірим дахом. І лише деякі люди знають, що Гангофер став «маленькою Україною» приблизно на п’ять років, починаючи з 1945 року. На жаль, Регенсбурзький міський архів не має ані графічних, ані письмових документів про цю маленьку Україну в Регенсбурзі.

Ця сторінка історії ніби стерта з пам’яті міста, а точніше — ніколи там не закріплювалася. Але ми, програма “WandernFM”, віднайшли багато інформації про цю невідому сторінку життя українців, яку розповімо в другому випуску!

Ласкаво просимо слухати серію подкастів “WandernFM” – вашого вірного провідника у світ Німеччини! “WandernFM” – це ваш ключ до глибокого розуміння та захоплення Німеччиною!