Пульс націй 2. Італія

Ciao! Come stai?  Ви слухаєте радіо-програму “Пульс націй”, мене звати Дар`я і другий сезон ми розпочинаємо з Італії, з міста на воді — Венеції.

У Венеції на старовинних будівлях є фігури левів, що тримають книгу. Якщо книга відкрита, то будівля була зведена у мирні часи, а якщо закрита — йшла війна.

Венеція — справжній рай для гурманів. Свої кулінарні традиції має кожен з 20 регіонів Італії. У різних куточках ви спробуєте несхожі один на одного піцу, пасту, салати та супи.

Хочете бути ближчі до італійської культури — запам’ятайте: важливо нікуди не поспішати, сміятися з друзями та сім’єю, добре харчуватися та відпочивати.

А про яку країну ви б хотіли послухати у наступному подкасті?

Благодійний проєкт «Колодій. Масниця. Боротьба на культурному фронті»

Вже завтра, 14 березня в Київському столичному університеті імені Бориса Грінченка відбудеться благодійний проєкт «Колодій. Масниця. Боротьба на культурному фронті».

В ефірі Ольга Мусіяченко, одна з ініціаторок проведення заходу, поділилася ідеєю свята, розповіла про традиції, обряди та пісні та ведуча Радіо BG Діана Павловська.

Тож пропонуємо і вам долучитися до заходу, де ви зможете відвідати ярмарку, відтворити традиції наших пращурів та насолодитися співом талановитої ANKA. І що не менш важливо – всі зібрані кошти підуть на допомогу нашим захисникам!