“Wandern FM”: ВИПУСК 3. Як у німецькому університеті українці здобувають освіту

У зв’язку з війною, яку 24 лютого розпочала росія проти України, багато українців були вимушені виїхати за кордон, рятуючи свої життя та життя своїх близьких і дітей.

Багато країн відчинили для нас свої двері й надали притулок. Так, Німеччина допомагає українцям не тільки з житлом, а й із пошуком роботи, вивченням мови та місцем навчання, а також надає соціальну допомогу.

Один із провідних вищих навчальних закладів Німеччини Регенсбурзький університет надає можливість українцям вивчити мову до найвищого рівня С1. А після цього вступати на бакалавра або магістра за обраною спеціальністю. Сьогодні ми, програма “Wandern FM”, поговоримо з українськими студентами та дізнаємось подробиці.

Ласкаво просимо слухати серію подкастів “WandernFM” – вашого вірного провідника у світ Німеччини! “WandernFM” – це ваш ключ до глибокого розуміння та захоплення Німеччиною!