Пульс націй 2. Ватикан

Salve! Quid agis? Ви слухаєте радіопрограму “Пульс націй”, мене звати Дар`я і сьогодні ми вирушимо у подорож містом-державою — Ватиканом!

Citta Del Vaticano — острівець необмеженої влади католицької церкви, що знаходиться посеред світського Риму.

В давнину Папа мав ще й титул монарха, але з розвитком національної єдності втратив світську владу, залишившись тільки головою Римсько-католицької Церкви.

Ватикан — це не лише головне місце паломництва католиків, але й живий музей. Міфи свідчать, що в таємних кімнатах бібліотеки Ватикану прихована справжня Біблія, праці Калістро, секрет вічної молодості, загадкові рукописи древніх індіанських племен, а частину фондів книгозбірні становлять твори Александрійської бібліотеки.

У Соборі Святого Петра знаходяться мозаїчні зображення святих Володимира і Ольги декоровані золотим тризубом на синьому фоні.

А про яку країну ви б хотіли послухати у наступному подкасті? Пишіть у коментарях! Ante conventum!