Пульс націй 2. Мадаґаскар з Дарʼєю Сіренок

Salama! Manao ahoana ianao? Ви слухаєте радіопрограму “Пульс націй”. Мене звати Дар`я і сьогодні ми зануримося в чарівний світ Мадагаскару!

Одне з чудес Мадагаскару — Мертве озеро, або “Лазаревське озеро”. За легендою, коли людина померла, її душа перетворюється на крапельку кольорового вогню, яка опускається на дно озера. Таким чином, кожен відтінок води представляє душу.

На Мадагаскарі дуже гостра національна кухня. Основою є рис, який подається з овочами і надзвичайно гострим перцем, кукурудзою, м’ясом Зебу, куркою, рибою, скибочками сиру і спеціями.

Тут слід пам’ятати про численні заборони. Наприклад, подарунки на острові приймають тільки 2-ма руками, а замість поцілунків і обіймів прийнято тертися щоками і носами.

А про яку країну ви б хотіли послухати у наступному подкасті? Mankanesa any!

“Жартома-серйозно”. Випуск №5. Як стати студентом за обміном і поїхати навчатися в Європу?

П’ятий випуск подкасту “Жартома-серйозно” 🤩 Сьогодні у нас в гостях пані Ольга Виговська – завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти Університету Грінченка Пані Ольга поділилася з нами інсайдерською інформацією про те, чим повинен володіти студент для того, щоб отримати конкурсну пропозицію на навчання в іноземні університети🌍. Також ми дізналися про те, на які спеціальності оголошується найбільше місць для обміну 📚 Додатково, пані Ольга надала юним абітурієнтам поради, які допоможуть вам скласти іспити на високий бал і вступити в університет своєї мрії💫💡

Весна-літо 2024: гарячі тренди та стильні інновації

Найгарячіші тренди у світі моди на весну-літо 2024 з Анною Міщук, студенткою 4 курсу факультету журналістика. Сезон, коли стиль та комфорт поєднуються в ідеальному союзі, дозволяючи кожному виразити свою унікальність.