Подорож до Угорщини з Анастасією Хоменко – ПУЛЬС НАЦІЙ 2.0

🎤 Jó napot kívánok, слухачі «Пульсу націй»! Hogy vagy?? В ефірі новий випуск туристичного подкасту, з вами ведуча Анастасія.

🇭🇺 Віртуальними кілометрами віртуальної карти нас переносить до Угорщини.

🇭🇺 Угорщина – невелика держава в центрі європейського континенту, повноправний член ЄС і просто красиве місце, де варто побувати, мабуть, кожному.

🇭🇺 Країна славиться своїми печерами, унікальними виноградниками, винними погребами. Казка про живу воду, до речі, теж родом з Угорщини, адже саме тут знаходиться понад п’ятсот джерел, які мають унікальні цілющі властивості.

🇭🇺 Угорщина – той самий випадок, коли дивитися варто буквально все: століття правління турків і австрійців залишили свій слід в архітектурі, культурі та навіть кухні цього народу.

📻 Інша справа, що заради такої довгої екскурсії доведеться оселитися в Угорщині на кілька місяців. Або ж можна просто послухати новий випуск «Пульсу націй».