“WandernFM”: Подорожуємо Баварією! Частина 1

Запрошуємо вас у захоплюючу подорож мальовничою землею Німеччини – Баварією. Готуйтеся дізнатися більше про цей відомий регіон, що пишається своєю культурою, традиціями та неповторною красою.

Баварія – це місце, де зустрічаються стародавні замки, гірські озера та смачна місцева кухня. Чи знали ви, що саме тут розташований один із найвідоміших замків світу – Нойшванштайн? Або ж, можливо, ви б хотіли побувати на святкуванні найбільшого пивного фестивалю – Октоберфест?

Незалежно від вашого вибору, Баварія завжди пропонує безліч незабутніх вражень. Це я, ведуча програми Ксенія Ляпіна, гарантую, бо мені пощастило проживати тут вже понад два роки. Я знаю усі найказковіші точки, які не залишать вас байдужими. Крім того, звичайно ж, я поділюсь із вами моїми ексклюзивними порадами та секретними локаціями! Одразу роблю анонс: хочу поділити цей випуск на дві частини. За два роки я накопичила стільки цікавої інформації про землю, що вмістити все в один випуск просто неможливо!

Ласкаво просимо слухати серію подкастів “WandernFM” – вашого вірного провідника у світ Німеччини! “WandernFM” – це ваш ключ до глибокого розуміння та захоплення Німеччиною!

РУСЛАН БАГІНСЬКИЙ ПОДАРУВАВ КАПЕЛЮШКИ КОРОЛЕВІ КАМІЛЛІ ТА КЕЙТ МІДДЛТОН

Український дизайнер Руслан Багінський виготовив ексклюзивні капелюшки для королеви Британії Камілли та принцеси Уельської Кейт Міддлтон. Аксесуари були особисто передані заступнику британського посла Ніколасу Гарроксу.

Новину підготувала студентка 4 курсу Анна Міщук